Apsiyon entegrasyonu

Önemli uyarı: Bu entegrasyon ile Apsiyon uygulaması, santral bilgileriniz, görüşme geçmişiniz, SMS ve faks verileriniz gibi bilgilere entegrasyon üzerinden erişebilmektedir.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_alert type=”general” accent_color=”” background_color=”red” border_size=”1px” icon=”” box_shadow=”yes” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][/fusion_alert]

  • Bulutfon Apsiyon entegrasyonu özellikleri hakkında bağlantıdan bilgi alabilirsiniz.

Apsiyon Entegrasyonu

  • Bulutfon Kullanıcı panelinde Uygulamalar > Servisler sayfasından, sağ üstte bulunana “Servis ekle” menüsünden Apsiyon servisini  seçiniz.

1

  • “Site Ivr Code” alanına, Apsiyon site yönetimi için kullanmak istediğiniz Santral numaranızın başına 9 ekleyerek yazınız. “Servisi Aktifleştir” tuşuna basınız.
    2
  • Santral numaranızın hedefi olan karşılama menüsünü düzenleyerek, uygun bir ses dosyası yükleyebilir, tuşlama ile  Hedef tipini “Servis”, Hedef  Seçeneğini “Apsiyon” göstererek Apsiyon servisine bağlanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Bulutfon Apsiyon entegrasyonu için kullanmak istediğiniz numarayı, servisin aktivasyonunun sağlanması için apsiyon destek ekibine bildirmenizi rica ederiz.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Bu makale size yardımcı oldu mu?

İlişkili Makaleler

Yorum Yap