Apsiyon entegrasyonunun kurulumu

Önemli uyarı: Bu entegrasyon ile Apsiyon uygulaması, santral bilgileriniz, görüşme geçmişiniz ve faks verileriniz gibi bilgilere entegrasyon üzerinden erişebilmektedir.

  • Bulutfon Apsiyon entegrasyonu özellikleri hakkında bağlantıdan bilgi alabilirsiniz.

Apsiyon Entegrasyonu

  • Bulutfon Kullanıcı panelinde Uygulamalar > Servisler sayfasından, sağ üstte bulunana “Servis ekle” menüsünden Apsiyon servisini  seçiniz.

1

  • “Site Ivr Code” alanına, Apsiyon site yönetimi için kullanmak istediğiniz Santral numaranızın başına 9 ekleyerek yazınız. “Servisi Aktifleştir” tuşuna basınız.
    2
  • Santral numaranızın hedefi olan karşılama menüsünü düzenleyerek, uygun bir ses dosyası yükleyebilir, tuşlama ile  Hedef tipini “Servis”, Hedef  Seçeneğini “Apsiyon” göstererek Apsiyon servisine bağlanmasını sağlayabilirsiniz.
    Apsiyon entegrasyonunun kurulumu 1
  • Bulutfon Apsiyon entegrasyonu için kullanmak istediğiniz numarayı, servisin aktivasyonunun sağlanması için apsiyon destek ekibine bildirmenizi rica ederiz.

Bulutfon Apsiyon Entegrasyonu

Bulutfon Apsiyon entegrasyonu ile firmanıza neler kazandırırsınız, bu entegrasyonun hangi özellikleri öğrenmek isterseniz. Bulutfon Apsiyon Entegrasyonu sayfamızı ziyaret ediniz.

Scroll to Top