Panele giriş şifremi nasıl öğrenebilirim?

Hesabınıza erişiminizi e-posta ve kendi belirlediğiniz şifre ile yapabilirsiniz. Güvenliğiniz açısından bizim tarafımızdan şifreniz görüntülenememektedir.

Şifrenizi 5 defa yanlış girmeniz durumunda hesabınız güvenliğiniz açısından 1 saat boyunca giriş yapmanıza engellenecektir.

Bu durumda şifrenizi sıfırlama işlemini yapabilirsiniz.

Öncelikle giriş yap seçeneği ile sistemimize kayıt olurken kullandığınız e- posta adresinizi yazmanız gerekmektedir. Ardından sağ alt bölümde olan parolamı unuttum tıklanmalıdır.

Açılan ekranda sistemde kayıtlı e-posta adresinizi tekrar yazmanız ve parolamı sıfırla butonuna tıklamanız gerekecektir. Bu işlem sonrası bir kaç dakika içerisinde  adresinize sıfırlama linki içeren e-posta gelecektir. Gelen mailde parolamı değiştir butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz. Gelen mail belirtilen süre içerisinde ulaşmadı ise spam klasörünüze de bakabilirsiniz.Oluşturmak istediğiniz parolanızı aynı olacak şekilde 2 kere girmeniz istenecektir. 8 haneli parolanızı belirledikten sonra parolamı değiştir butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Parolamı nasıl değiştirebilirim?

Bu kılavuz size yardımcı oldu mu?

İlişkili Kılavuzlar

Scroll to Top