//Santral seslendirmelerini nasıl yapabilirim ?
Santral seslendirmelerini nasıl yapabilirim ?2018-08-06T15:07:24+00:00
  1. Home
  2. Bilgi Bankası
  3. Santral
  4. Santral seslendirmelerini nasıl yapabilirim ?

Santral Seslendirmeleri İçin Hazır Seslerin Kullanılması

Bulutfon’u satın alan her müşterimiz bulutfon yönetici panelinde AYARLAR SES DOSYALARI > ÖRNEK SES DOSYALARI içerisinde bulunan sesleri indirerek, audacity programı yardımı ile birleştirerek  kullanabilirler. Bulutfonu satın alan bütün müşterilerimize otomatik olarak “Firmamıza hoş geldiniz,dahiliyi biliyorsanız tuşlayınız. Bilmiyorsanız,operatöre bağlanmak için bekleyiniz.” sesi atanır ve sizi arayan kişiler (siz yeni bir ses dosyası ekleyene kadar) bu karşılama menüsü ile karşılanır.

santral seslendirmelerini nasıl yapabilirim

sesdosyası2

santral seslendirmelerini nasıl yapabilirim

Özel Bir Seslendirme Hazırlamak İstiyorum.

Eğer ki, sizi arayan müşterilerinize işyerinizin ismi ile başlayan bir karşılama menüsü hazırlamak istiyorsanız www.bionluk.com internet sitesinden Ses ve Müzik bölümünden Bay/Bayan ses sanatçılarını dinleyerek kulağınıza hoş gelen ses sanatçısına santral seslendirmesi için sipariş verebilirsiniz.

Karşılama menüsünde istediğiniz uzunlukta ses kullanabilirsiniz,kullandığınız ses 16bit 8000hz wav formatında olmalıdır. İlk olarak hayalinizdeki karşılama menüsünü metin olarak hazırlayınız daha sonrasında bionluk.com’a üye olarak aşağıdaki seslendirme sanatçılarına sipariş verebilirsiniz.

Bayan seslendirme sanatçıları

Bay seslendirme sanatçıları

Not: Eğer sizde seslendirme sanatçısıysanız ve listede yerinizi almak istiyorsanız. info@bulutfon.com adresine bilgilerinizi email atınız.

Not: bionluk.com sitesi ile hiçbir ticari bağımız bulunmamaktadır. Kaliteli bir hizmeti uygun fiyata ve hızlı bir şekilde teslim ettikleri için tercih ediyoruz.

Bu makale işe yarar mıydı?

İlgili Makaleler