Bulutfon Apsiyon Entegrasyonu

Apsiyon & Bulutfon entegrasyonu sayesinde, konut sakinlerine telefon üzerinden otomatik borç okuma hizmeti sunarak telefon trafiğinizi azaltır, zaman ve iş gücü kaybını önlersiniz. Konut sakinlerine yine telefon üzerinden kredi kartı ile ödeme seçeneği sunarak tahsilat oranınızı artırırsınız.

Daha fazlası hakkında bir uzmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bulutfon Apsiyon Entegrasyon Videosu

Apsiyon Entegrasyonu Özellikleri

Kurumsal İmaj

Sizi arayan konut sakinlerini müzik yerine, önceden belirlemiş olduğunuz bant kaydı ile karşılayarak kurumsal kimliğinizi güçlendirirsiniz.

Faks

E-Posta ile faks gönderip alabilirsiniz. Faks göndermek ve almak için ofiste olmanıza gerek kalmaz.

Kayıt

Bütün görüşmeleri kayıt altına alabilir ve daha sonra dinleyebilirsiniz. Böylece geçmişe yönelik bütün iletişim problemlerinizi tespit ederek kalite standartlarınızı yükseltir ayrıca yasal yükümlülüklerinizi de yerine getirebilirsiniz.

Tasarruf

Bulutfon’da kontör atış periyodu saniyeliktir dolayısıyla 10 saniye için 60 saniye ücreti ödemezsiniz. Telefon faturanızda %70’e varan gözle görülür bir düşüş olur.

Raporlama

Gelen-giden aramaların excel olarak dökümünü alabilir, görüşmeleri kayıt altına alarak dinleyebilirsiniz.

Telefon ile site ödemelerini tahsil etme

Santral numaranızı arayan site sakinlerine ismi ile hitap ederek ödemesi gereken miktarı dinletebilir ve tuşlama yaparak kolayca ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Apsiyon Paketleri

Bulutfon olarak basit bir fiyatlandırma politikamız vardır. Uzun dönemli santral aboneliklerinde aylık birim maliyeti düşmektedir.

0-249 Konut250-499 Konut500-749 Konut750-1.499 Konut1500 ve Üzeri Konut
Aylık82
Satın al →
117
Satın al →
153
Satın al →
176
Satın al →
235
Satın al →
Yıllık
(2 Ay Hediye)
820
Satın al →
1.170
Satın al →
1.530
Satın al →
1.760
Satın al →
2.350
Satın al →

Apsiyon Entegrasyonu ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Santralin dış hat, iç hat (dahili) limitleri nedir?

Apsiyon santral paketi 10 dış hat ve 25 dahili (iç hat) kapasitesindedir. Paketlerde belirtilen telefon numarası adetleri santrallerde kullanılabilecek numara limitlerini belirtmektedir. Bulutfon’dan alınan ilk numaralar ve Bulutfon’a taşınan numaralar ilk yıl ücretsiz diğer numaralar vergiler dahil yıllık ₺11,80’dir.

Santral limitleri bize uymazsa artırabilir miyiz?

Santral limitleri bize uymazsa artırabilir miyiz? Evet artırabilirsiniz. 10 dış hat ve 25 dahili (iç hat) yeterli olmazsa her fazladan iç ve dış hat için aylık 2,36 TL’den kapasite artırılabilir. Örneğin 25 yerine 35 adet dahili gerekirse 10 x 2,36 = 23,60 TL fiyat farkıyla 10 adet fazla dahili kullanabilirsiniz.

Scroll to Top