Bulutfon OpenCart Eklentisi Kurulumu

Bulutfon OpenCart Eklentisi

Bulutfon OpenCart eklentisi e-ticaret sektöründe yönetim ve ödeme sistemidir. Arama kayıtlarının listelenmesi, toplu SMS gönderimi ve SMS şablonlarını düzenleyebilir, özel durumlarda SMS gönderimi sağlayabilirsiniz.

Arama Kayıtlarının Listelenmesi

Opencart içinden gelen giden çağrılarınızı, bunların zamanını, cevaplanıp cevaplanmadığını görebilirsiniz. Böylece mesai dışında arayan müşterilere ulaşabilirsiniz. Tek panel üzerinden işlemlerinizi takip edeceğinizden performans artışı olacaktır.

Toplu SMS Gönderimi

Toplu SMS özelliği sayesinde seçtiğiniz kullanıcılara, belirlediğiniz bir SMS şablonunu onlara özel olarak gönderebilirsiniz.

Özel Durumlarda SMS Gönderimi

Bir sipariş tamamlandığında, sipariş durumu değiştiğinde sistem istenirse müşterilere SMS atmaktadır. Böylece müşterilerin geri dönüşleri azalacaktır. Ayrıca yeni biri üye olduğunda eklenti istenirse SMS gönderebilir. Bu müşteri temsilcilerinin müşteriye hızlı dönüş yapmasını sağlayacaktır.

SMS Şablonlarının Düzenlenmesi

Eklenti duruma özel ve müşterinize özel SMS şablonları yapabilmenizi sağlamaktadır. {soyadı} şeklinde eklenti içinde müşterinize özel bilgileri geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bir uzmanımız sizi arasın!

Not: Satış ekibimiz sadece hafta içi çalışmaktadır.

Eğer OpenCart Eklentisi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız. Sizleri uzman bir arkadaşımız arayıp

  1. Sorularınızı cevaplayabilir
  2. Sanal santral sistemi firmanız için uygun mu analiz yapabilir
  3. Talep ederseniz sizlere kısa bir demo yapabilir

Detaylı bilgi istiyorsanız formu doldurmanız yeterlidir.

Scroll to Top