Bulutfon TeamGram Entegrasyonu

Şirketinizde müşteri ilişkilerinizi yönetmek ve satışlarınızı takip etmek için TeamGram kullanıyorsanız, Bulutfon ile entegre çalışmasını sağlayabilir, CRM’inizden çıkmadan müşterilerinizle görüşme başlatabilir ve kaydını tutabilirsiniz. Entegrasyon için www.teamgram.com adresinden kullanıcı girişi yapabilirsiniz. Kontrol paneli > Entegrasyonlar sayfasında adımları takip edebilirsiniz.


Entegrasyon özellikleri

Giden Çağrı Başlatmak

Kişi detay sayfalarında telefon numarasına basarak bu kişi ile bir görüşme başlatabilirsiniz. Telefon numarasına bastığınızda dahili telefonunuz çalar, ahizeyi kaldırdığınızda görüşmeniz başlar.

Görüşme Bilgilerini Kaydetmek

Giden çağrı başlattığınızda “Çağrıyı kaydet” e basarak görüşmenizin kaydını TeamGram’da oluşturabilirsiniz. Çağrı bilgileri #yapilancagri etiketi ile not olarak kaydedilir ve haber akışında yayınlanır. Kişinin detay sayfasında Notlar sekmesine gelerek oluşturulan çağrı kaydını görebilirsiniz.etaylarına ulaşabilirsiniz.

Tüm Görüşmeleri Listelemek

Etiketler sayfasına gelerek “Hashtag’ler” başlığı altından tüm etiketlerinizi görebilirsiniz. #yapilancagri etiketine basarak TeamGram’a kaydettiğiniz tüm görüşmeleri listeleyebilirsiniz.