Bulutfon TeamGram Entegrasyonu

Şirketinizde müşteri ilişkilerinizi yönetmek ve satışlarınızı takip etmek için TeamGram kullanıyorsanız, Bulutfon ile entegre çalışmasını sağlayabilir, CRM’inizden çıkmadan müşterilerinizle görüşme başlatıp bu görüşmelerin kaydını tutabilirsiniz.

Daha fazlası hakkında bir uzmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

TeamGram Entegrasyonu Özellikleri

Giden Çağrı Başlatmak

Kişi detay sayfalarında telefon numarasına basarak bu kişi ile bir görüşme başlatabilirsiniz. Telefon numarasına bastığınızda dahili telefonunuz çalar, ahizeyi kaldırdığınızda görüşmeniz başlar.

Görüşme Bilgilerini Kaydetmek

Giden çağrı başlattığınızda “Çağrıyı kaydet” e basarak görüşmenizin kaydını TeamGram’da oluşturabilirsiniz. Çağrı bilgileri #yapilancagri etiketi ile not olarak kaydedilir ve haber akışında yayınlanır. Kişinin detay sayfasında Notlar sekmesine gelerek oluşturulan çağrı kaydını görebilirsiniz.

Tüm Görüşmeleri Listelemek

Etiketler sayfasına gelerek “Hashtag’ler” başlığı altından tüm etiketlerinizi görebilirsiniz. #yapilancagri etiketine basarak TeamGram’a kaydettiğiniz tüm görüşmeleri listeleyebilirsiniz.

Bulutfon TeamGram Entegrasyonu Kurulumu

Bulutfon ile Teamgram yazılımlarının nasıl entegre edildiğiniz öğrenmek için Bilgi Bankamızda bulunan Bulutfon Teamgram Entegrasyonu nasıl yapılır? adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Scroll to Top