Geliştirici Araçları

Geliştirici araçlarıyla telefon, santral, iletişim araçlarını çok kolay bir şekilde kendi yazılımlarınıza entegre edebilirsiniz. Bulutfon sizlere entegrasyon işlemleri için API ve Webkancaları teknolojileri sunmaktadır.

geliştirici

Bulutfon’un Sunduğu Geliştirici Araçları

API

Bulutfon API
API

API’miz ile Bulutfon santralledeki bütün işlemleri rahat bir şekilde yapabilirsiniz. API endpointlerine https://api.bulutfon.com/docs/ adresinden ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi →

Webkancaları

Bulutfon Webkancaları
Webkancaları

Webkancaları sayesinde Bulutfon’da olan çağrı gelme, çağrı başlama, faks gelmesi vb olaylar sizlerin sistemini HTTP protokolü kullanılarak POST yöntemiyle gönderilir.
Detaylı Bilgi →

Aradığınızı bulamadınız mı?

Aradığınızı bulamadınız mı? Yazılımınızı entegre etmek istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Bir öneriniz mi var? Bizlere destek@bulutfon.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Geliştiriciler hakkımızda ne dedi?

Bulutfon’u 2015 yılından bu yana firmamızda kullanıyoruz. Bunun dışında müşterilerimizin iki projesinde API, webkancaları özelliklerini kullandık.

Hızlı destek vermeleri, kurucularının geliştirici kökenli olmaları, geliştiricilerinin dilenden anlamalarından dolayı bütün geliştiricilere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Uğur ARICI, Fullstack Developer

Referans Uğur Arıcı
Scroll to Top