Gigaset A540 IP Telefon

Bulutfon olarak müşterilerimize Gigaset A540 IP telefon öneriyoruz.

Ayrıntılı bilgi almak için bir uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Gigaset A540 IP Telefon

Gigaset A540 IP Telefon Özellikleri

Kullanılabilir Hesap Sayısı 1 PSTN ve 6 VoIP hesap tanımlama
Eş Zamanlı Görüşme Sayısı Eş zamanlı 3 görüşme (2 IP + 1 PSTN )
Ses Kalitesi HD ses kalitesi
Tanımlanabilir Terminal Adeti 6 adet el terminali tanımlama
Ekran Tipi 1.8″ Aydınlatmalı ekran
Bekleme Süresi 200 saat bekleme süresi
Konuşma Süresi 18 saat konuşma süresi
Rehber Kapasitesi VIP özellikli 150 kayıt kapasiteli telefon rehberi
Dect Standartı Dect standartları: DECT, GAP
Kulaklık Girişi 2.5mm jack kulaklık girişi
Zil Sesi 20 adet zil sesi
CID CID gösterme
Tuş Takımı Aydınlatmalı tuş takımı

Gigaset A540 IP Telefon…

Son derece kullanışlı VoIP seçenekli sabit hat telefonu, HD ses kalitesi ve 3 paralel aramaya kadar verdiği destek ile telefonlaşmayı bir zevk haline getirir.
Gigaset A540 IP modelinde ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik hem VoIP (internet üzerinden sesli iletişim) hem de sabit hattan arama seçenekleri bulunmaktadır. 3 adete kadar paralel hat kullanabilme konforuna ve esnekliğine sahip olmanın tadını çıkarın. Telefonunuzun ahizesiz konuşma işlevi ile birden fazla işi aynı anda kolaylıkla yapabilirsiniz.
Bütün VoIP aramaları size HDSP™ teknolojisi ile olağanüstü bir HD1 ses kalitesi sunar. İnternet bağlantısı ise, Gigaset A540 IP aracılığı ile çevrimiçi olarak hava durumu, e-posta bildirimleri veya RSS beslemeleri gibi temel bilgi hizmetlerine erişmenizi sağlar.
Çok yönlü bir VoIP ve sabit hat telefonuna ihtiyacınız varsa, Gigaset A540 IP tam da sizin için yaratılmış bir çözüm.
18 saat/200 saate kadar uzun konuşma/bekleme süresi, Özel irtibat kişileriniz için özelleştirilmiş zil sesleri ve ekran renkleri, gündüz/gece ses ayarları, Yüksek kalitede, ergonomik tuş takımı (metal dome teknolojisi), E-posta Bildirimi, Çevrimiçi rehber ve Sarı Sayfa araştırması, Telefon numaralarının geriye dönük aranması…

Çok Hatlı Arama

Gigaset A540 IP, internet üzerinden ya da geleneksel sabit hat üzerinden 3 adete kadar paralel arama yapabilme yeteneği ile çok yönlü olduğunu ortaya koymaktadır. 2 VoIP araması ve 1 sabit hat araması arasındaki geçişi yalnızca bir tuşa basarak sağlayabilirsiniz. Bu çok hatlı arama yapma imkânını, 6 adete kadar ahizeyi eşleştirerek kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 6 uyumlu Gigaset ahizesinden oluşan portföyden en çok hoşunuza gidenleri seçmek. Gigaset A540 IP’niz ile aynı zamanda, farklı sunuculardan 6’ya kadar SIP hesabı da seçebilirsiniz.

Olağanüstü HD Ses Kalitesi

Tüm VoIP aramaları olağanüstü bir HD ses kalitesi sunar. Ne bir hışırtı, ne de bir cızırtı duyarsınız – yalnızca sıradışı bir ses kalitesi ve mükemmel bir ses netliği vardır. Böylelikle hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan, rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Aynı anda başka bir işle uğraşmak durumunda olsanız bile, Gigaset A540 IP’nin ahizesiz konuşabilme özelliğini kullanarak HD ses kalitesini deneyimleyebilirsiniz.

Çevrimiçi Bilgi Hizmetleri

A540 IP’nin en önemli özelliklerinden biri de hava durumu, e-posta bildirimi ya da en sevdiğiniz web sayfalarının RSS beslemeleri gibi ücretsiz çevrimiçi bilgi hizmetlerine, PC’niz kapalı olsa dahi telefonunuzun ekranından erişebilmenizi sağlamasıdır. Ayrıca, çevrimiçi telefon rehberine doğrudan Gigaset A540 IP telefon cihazınız üzerinden de erişebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz numarayı hızlıca bulup hemen çevirebileceksiniz.

ECO DECT: Tamamen radyasyonsuz saf enerji tasarrufu

A540 IP’nin enerji tasarrufu sağlayan güç kaynağı çok daha az elektrik tüketerek, hem çevre hem de cüzdan dostudur. Tüm Gigaset kablosuz telefonları gibi, bu model de alıcı ve baz istasyonu arasındaki mesafeye bağlı olarak verici gücünü çeşitli düzeylerde indirger. Aynı zamanda, sadece ECO Modunu seçerek, Gigaset A540 IP’nin baz istasyonu verici gücünü de %80’e kadar azaltabilirsiniz. Dahası, tamamen radyasyonsuz3 ECO Mode Plus seçeneği ile telefonunuz bekleme durumundayken verici gücünü kapatabilirsiniz.

Gigaset A540 internet üzerinden ek bilgi hizmetlerine erişim ve paralel aramalar ile esnek ve pratik imkânlar sunan VoIP ve sabit hat telefonudur.

Gigaset A540 IP Telefon Kurulumu

Gigaset A540 IP telefonunuz varsa ve kurulumu hakkında bilgi istiyorsanız. Tevfik arkadaşımız yazdığı Gigaset A540 IP Telefon Kurulumu makalemiz okuyabilirsiniz.

Garanti ve Teknik Destek

Bulutfon’dan temin ettiğiniz cihazlar 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız cihaz hakkında her türlü destek talebinizi bizlere destek@bulutfon.com veya 08508850000 telefon numarasından iletebilirsiniz. Cihazın teknik servis ve tamirat hizmetleri ithalatçı firma tarafından verilmektedir.

Scroll to Top