Yealink T19 E2 IP Telefon

Bulutfon olarak müşterilerimize Yealink T19 E2 IP telefon öneriyoruz.

Ayrıntılı bilgi almak için bir uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Yealink T19 E2 IP Telefon
SIP Hesap Sayısı1
Ekran Tipi LCD
Ekran AydınlatmasıHayır
Ekran Boyutu2.3 inch
Ekran Çözünürlüğü132×64
LAN Port Sayısı2
LAN Port Tipi10/100 Mbps
Programalanabilir Tuş Sayısı11

Ürün hakkında daha fazla bilgi için Yealink T19 Telefon üretici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Giriş Seviyesi Fiyat, Gelişmiş Özellikler

Yealink T19 E2 1 adet hesap desteği bulunmaktadır. 1 adet dahili (iç hat) veya SIP trunk Telefon numarası ekleyebilirsiniz. Bridge modu sayesinde tek ağ kablosu ile hem telefonu hem bilgisayarınızı internete bağlayabilirsiniz. 1000 kişiye kadar rehber özelliği ve rahatsız etmeyin (DND) modu bulunmaktadır.
Türkçe Dil desteği, Kara liste özelliği, Yealink kulaklık desteği, handsfree özelliği bulunmaktadır. Duvara monte edebilmek için kullanılan aparatı, adaptörü, ağ kablosu, ahizesi, ahize kablosu, kullanma kılavuzu kutu içeriğinde mevcuttur.
Bu modelde renkli ekran mevcut değildir.
Yealink T19 E2 , normalde çok daha gelişmiş telefonlarla ilişkili özellikler ve performans sunan giriş seviyesi IP telefonu için Yealink’in en son cevaplarından biridir. Oldukça kasıtlı yüksek kalitede materyal seçimi, net 5 satırlık bir ekran sunan cömertçe büyük bir 132×64 piksel grafik LCD ile birleşince, daha yumuşak bir kullanıcı deneyimi ve bir bakışta çok daha görsel bilgiye kolay erişim sağlar.
Bütünleşik PoE’ye sahip çift 10/100 Mbps ağ bağlantı noktası, genişletilmiş ağ kullanımı için idealdir. SIP-T19P E2, tek VoIP hesabı, basit, esnek ve güvenli kurulum seçeneklerini, ayrıca IPv6 ve SRTP / HTTPS / TLS, VLAN ve QoS’i destekler. Kulaklık seti kullanımı, duvar montajı ve daha iyi iş için çok özel olarak tasarlandı.

Yealink T19 E2 IP telefonunuz varsa ve kurulumu hakkında bilgi istiyorsanız. Tevfik arkadaşımız yazdığı Yealink T19 E2 IP Telefon Kurulumu makalemiz okuyabilirsiniz.

Garanti ve Teknik Destek

Bulutfon’dan temin ettiğiniz cihazlar 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız cihaz hakkında her türlü destek talebinizi bizlere destek@bulutfon.com veya 08508850000 telefon numarasından iletebilirsiniz. Cihazın teknik servis ve tamirat hizmetleri ithalatçı firma tarafından verilmektedir.

Scroll to Top