Yealink T21 E2 IP Telefon

Bulutfon olarak müşterilerimize Yealink T21 E2 IP telefon öneriyoruz.

Ayrıntılı bilgi almak için bir uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Yealink T21 E2 IP Telefon 1
SIP Hesap Sayısı1
Ses KalitesiHD Ses kalitesi
Ekran Arka aydınlatmalı 132 x 64-pixel graphical LCD
Lan Port Sayısı ve tipi Two-port 10/100M Ethernet Switch
KodekOpus ve g729 kodek desteği
Kulaklık desteğiVar
Duvara monte edilebilmeVar
Basit kurulum ve ayarlamaVar
Rehber desteğiVar
XML kurulum desteğiVar

Ürün hakkında daha fazla bilgi için Yealink T21 Telefon üretici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

HD kalitesinde görüşme

Yealink T21 E2 IP Telefon 2 adet hesap desteği bulunmaktadır. İki adet dahili (iç hat) veya SIP trunk Telefon numarası ekleyebilirsiniz. Bridge modu sayesinde tek ağ kablosu ile hem telefonu hem bilgisayarınızı internete bağlayabilirsiniz. 1000 kişiye kadar rehber özelliği ve rahatsız etmeyin (DND) modu bulunmaktadır.
Türkçe Dil desteği, Kara liste özelliği, Yealink kulaklık desteği, handsfree özelliği bulunmaktadır. Duvara monte edebilmek için kullanılan aparatı, adaptörü, ağ kablosu, ahizesi, ahize kablosu, kullanma kılavuzu kutu içeriğinde mevcuttur.
Yealink T21 E2’nin sahip olduğu HD Ses, akustik performansı en üst düzeye çıkarmak için geniş bant teknolojisinin uygulanması ile birlikte, yazılım ve donanım tasarımının kombinasyonunu ifade eder. x
Yealink T21 E2 HD çift yönlü, yankı önleyici, uyarlanabilir gecikme ara belleği gibi gelişmiş, net akustik teknolojisiyle birleştirildi.
XML Tarayıcı, çağrı bekletme, çağrı toplama, çağrı yönlendirme, çağrı aktarımı ve 3 yönlü konferans gibi verimliliği büyük ölçüde artıran özellikleri destekleyen Yealink T21 E2, günümüzün yoğun küçük ve büyük ofisleri için ideal bir çözümdür.
Yealink T21 E2, kurulumu basitleştiren, bakımı ve güncellemeyi kolaylaştıran bir IP telefondur. Herhangi bir karmaşık manuel ayar yapmadan, hiç dokunmadan kurulum yapabilmenize yardım eder ve Yealink’in yönlendirme ve konfigürasyon hizmeti ve yapılandırmasıyla verimli ve zahmetsiz bir kurulumu destekler

Yealink T21 E2 IP telefonunuz varsa ve kurulumu hakkında bilgi istiyorsanız. Tevfik arkadaşımız yazdığı Yealink T21 E2 IP Telefon Kurulumu makalemizi okuyabilirsiniz.

Garanti ve Teknik Destek

Bulutfon’dan temin ettiğiniz cihazlar 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız cihaz hakkında her türlü destek talebinizi bizlere destek@bulutfon.com veya 08508850000 telefon numarasından iletebilirsiniz. Cihazın teknik servis ve tamirat hizmetleri ithalatçı firma tarafından verilmektedir.

Scroll to Top