Bulutfon'u Tavsiye Et 1

Bulutfon’u tavsiye edin, hem size hem de arkadaşınıza 3 ay santral hediye edelim!

Kampanyamızı bu sayfada inceleyebilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi almak isterseniz bir uzmanımız en kısa zamanda sizinle iletişime geçebilir.

Kampanya Detayları

Santral

3 Ay Ücretsiz Santral Kullan!

3 ay santral paketi hediyeniz, tavsiye ettiğiniz kişi santral paketini satın aldıktan ve aboneliği onaylandıktan sonra hesabınıza tanımlanacaktır.
Arkadaşınız satın alma işlemini gerçekleştirdiğinde, size bir bilgilendirme e-postası gönderilecektir
Her ayrı abonelik için 3 ay santral paketi hediye edilecek ve paket süreniz uzatılacaktır.(Satın alan arkadaşınız 6 aylık süre dolmadan üyeliğini iptal ederse, hediye edilen santral paketleri her iki hesap için de geri alınacaktır.)

Bulutfon’u Nasıl Tavsiye Edebilirim?

Aşağıda bulunan ekran görüntüsü üzerinde panelinizde sağ üst bölümde bulunan hediye paketi ikonu üzerinden ya da Santral>Paketim alanından Tavsiye Et butonunu seçerek tavsiye edebilirsiniz.

Bulutfon'u Tavsiye Et 2

Sıkça Sorulan Sorular

Kimler faydalanabilir?

Bu kampanyadan Bulutfon Santral hizmeti (ekonomik, avantaj, profesyonel ve premium paketleri) kullanan tüm abonelerimiz faydalanabilmektedir.

Kampanyadan faydalanmak için ne yapmam gerekiyor?

Bulutfon’u tavsiye et ekranından giriş yaparak önereceğiniz arkadaşınızın e-posta adresini girebilir ya da orada bulunan size özel bağlantı paylaşma linkini önerdiğiniz kişiye ileterek bu bağlantı üzerinden kayıt olmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylarla ilgili bilgi almak için destek@bulutfon.com üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bir uzmanımız en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

Hediye santral hizmeti ne zaman tanımlanır?

Tavsiye ettiğiniz kişi, santral paketi satın aldıktan ve aboneliği onaylandıktan sonra hesabınıza hediye santral hizmeti tanımlanacaktır. Satın alma gerçekleştiğinde size bir bilgilendirme e-postası gelecektir. (Ancak satın alan arkadaşınız 6 aylık süre dolmadan üyeliğini iptal ederse, hediye edilen santral paketleri her iki hesap için de geri alınacaktır.)

Scroll to Top