Dernek & Vakıflar 1

Bulutfon olarak sivil toplum kuruluşlarının yanındayız.

Bulutfon olarak, kâr amacı gütmeyen Dernek ve Vakıfların yanındayız. Sivil toplum kuruluşlarından dernek veya vakıf olarak faaliyet gösteren bir firmaysanız bir uzmanımız sizi kampanya detayları hakkında bilgilendirebilir.

Kampanya Detayları

Santral
Santralde %50 İndirim

İlk defa kayıt olacak Dernek ve Vakıf abonelerimize, santral paketimizi 12 aylık veya 24 aylık dönemler için %50 indirimli sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kimler faydalanabilir?

Kampanyadan faaliyet belgesi bulunan, ilk kez Bulutfon abonesi olacak olan dernek ve vakıflar bir defaya mahsus yararlanabilirler. Paket bitiminde tekrarlanmayacak olup, 6 aylık santral paketi alımlarında indirim uygulanmayacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için ne yapmam gerekiyor?

Detaylar hakkında bilgi edinmek için satis@bulutfon.com üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bir uzmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Faaliyet belgesini nereden temin edebilirim?

Bulutfon abonelik işlemleriniz esnasında bizlere ibraz edeceğiniz faaliyet belgesini dernekler için: www.siviltoplum.gov.tr üzerinden, DERBİS sistemine giriş yaparak sorgulayabilir vakıflar için ise: https://www.vgm.gov.tr üzerinden sorgulayabilirsiniz. (Dernek ve vakıf faal görünmelidir.)

Dernek ve Vakıf Abonelerimizden Bir Referans Örneği

Dernek & Vakıflar 2

2015 yılından bu yana Bulutfon sosyal sorumluluk kapsamında derneğimize sanal santral sponsorluk hizmeti sunmaktadır.Tamamen gönüllülerden oluşan ve ülkemizin farklı noktalarında bulunan ekibimiz, bulundukları her yerden her zaman santrale ulaşabilmekte ve hem hayırseverlerimizle hem de ihtiyaç sahibi ailelerle rahatlıkla iletişim kurabilmektediler.

Destekleri için Bulutfon ekibine çok teşekkür ederiz.

Kerem Alper (Minik Gamzeler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği – Başkan Yardımcısı)

Scroll to Top