Bulutfon olarak kadın girişimcilerin yanındayız

Bulutfon olarak kadın girişimcilerin ilk yıllarda yanında olmayayı önemsiyoruz. Eğer kadın girişimciyseniz bizimle iletişime geçin.

Kampanya Detayları

Santral

Santralde %50 İndirim

İlk kayıt esnasında size uygun seçeceğiniz her hangi bir santral paketini 6 ay, 12 ay veya 24 aylık döneme bakmaksızın %50 indirimli sunuyoruz.

Faks

Ücretsiz Faks

İlk kayıt esnasında alacağınız santral paketi dönemince sizlere faks hizmetini ücretsiz sunuyoruz.

Sık sorulan sorular

Kimler faydalanabilir?

Bu kampanyadan Bulutfon’a yeni abone olan ilk kayıt esnasında sadece kadın girişimciler bir defa faydalanabilir. Eğer şahıs firmanız varsa firma size ait olmalıdır. Eğer LTD, AŞ ortaklığınız varsa kadın girişimci olarak yönetim kurulunda olmalı ve büyük hissedar siz olmalısınız.

Kampanyadan faydalanmak için ne yapmam gerekiyor?

Tek yapmanız gereken şahıs firması iseniz vergi levhanızı, LTD, AŞ ortağı iseniz yetkili ve çoğunluk ortak olduğunuzu gösteren imza sirküleri ve ticaret sicil gazetenizi bizlere ulaştırmanız yeterlidir. Detayları konuşmak için satis@bulutfon.com üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Faks hizmetini nasıl kullanırım?

Bulutfon faks hizmetini kullanabilmeniz için aktif bir hattınız ve TL konuşma kredisi bulunması gereklidir. Bulutfon’da tahsis edeceğiniz numara ücreti yıllık 11.80 TL’dir. Faks Gönderimi için yapılan görüşmeler konuşma tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Kadın Girişimci Referanslarımızın Bazıları

Ayşegük Hanyaloğlu
Hanyaloğlu&Acar Hukuk Bürosu

Hanyaloğlu&Acar Hukuk Bürosu 25 yıldır sağlık hukuku alanında faaliyet gösteren, özellikle hastane, doktor ve hasta arasındaki malpraktis iddialarına, davalara, çözüm üreten bir hukuk bürosudur.

Gene aynı alanda Arabuluculuk hizmeti de vermektedir. Sektörün büyümesine bağlı olarak 12 avukat ve yeterli sayıda destek elemanından oluşan büromuzun teknik altyapısını alanında en iyi firmalarla çalışarak güncel ve sorunsuz yürütmeyi amaçlıyoruz.

Bu noktada kurulduğu andan beri Bulutfon ile çalışıyoruz ve kendilerinin her sorunumuzda yanımızda olduklarını bilmek bizim kendi işimize daha rahat yoğunlaşmamızı sağlıyor.

Teşekkürler Bulutfon ekibi.

Av. Ayşegül Hanyaloğlu, Hanyaloğlu & Acar Hukuk Bürosu. http://hanyaloglu-acar.av.tr/

Mucit Panda olarak 5 yıldır aktif Bulutfon santral sistemini kullanıyoruz. Gelen, giden ya da cevaplanamayan aramaları sistemden kolaylıkla takip edip müşterilerimizle iletişime geçiyoruz.

Aktif olarak kullanabileceğimiz bir çok özellikler var.

Çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Duygu Yalçın, Mucit Beyinler Elektronik Hizmetleri Ticaret A.Ş. (Mucit Panda)

Duygu Yalçın
Mucit Panda

Detaylı bilgi için bir uzmanımız sizi arasın!

  Not: Satış ekibimiz sadece hafta içi çalışmaktadır.

  Eğer Bulutfon ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız. Sizleri uzman bir arkadaşımız arayıp

  1. Sorularınızı cevaplayabilir
  2. Bulutfon sanal santral sistemi firmanız için uygun mu analiz yapabilir
  3. Talep ederseniz sizlere kısa bir demo yapabilir

  Detaylı bilgi istiyorsanız formu doldurmanız yeterlidir.

  Scroll to Top