Turizm Sektörü 1

Bulutfon olarak turizm sektörünün yanındayız.

COVID-19’dan en çok etkilenen sektörlerden biri olan Turizm sektörünün yanındayız. Ayrıntılı bilgi almak için bir uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Kampanya Detayları

Santral

Santralde %50 İndirim

İlk satın almanıza özel 6 aylık veya 12 aylık santral paketlerini sizler için %50 indirimli sunuyoruz.

Faks

Ücretsiz Faks

Santral hizmetine ek olarak ilk yıl faks hizmetini ücretsiz sunuyoruz.

Kampanya ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Bu kampanyadan yeni abone olup aynı zamanda TURSAB üyeliği bulunan firmalar, yalnızca ilk kayıtlarında faydalanabilirler.

Kampanyadan faydalanmak için ne yapmam gerekiyor?

Ayrıntılı bilgi almak için satis@bulutfon.com üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bu formu doldurduktan sonra uzmanımız en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

Faks hizmetini nasıl kullanırım?

Bulutfon faks hizmetinden yararlanabilmeniz için ayrıca aktif bir hattınız ve hattınızda TL konuşma krediniz bulunması gereklidir. Bulutfon’da tahsis edeceğiniz numara ücreti yıllık 11.80 TL’dir. Faks gönderimi için yapılan görüşmeler konuşma tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Turizm Sektöründen Referanslarımızın Bazıları

Erol Demirtaş

20 yılı aşkın süredir Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti hizmeti sunan NeredenNereye.com ailesi olarak Ağustos 2015 tarihinden bu yana Bulutfon’u kullanıyoruz. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak, Bulutfon ile yolcularımızın son dakikada oluşan sorun ve isteklerine en kısa sürede cevap verebiliyoruz. Anlaşmazlıkların çözümünde ve hizmet kalitemiz açısından yolcularımız ile olan görüşmelerimizin kaydını tutabilmemiz bize çok büyük avantaj sağlıyor. Yeni müşteri temsilcisi arkadaşlarımızın sisteme alışmaları, Bulutfon panelinin basit kullanımından dolayı çok kolay oluyor.

Sorunlar karşısında etkin, çözüm odaklı ve hızlı teknik destek sağlamaları nedeniyle her sektörden kuruluşlara tavsiye ediyoruz.

Erol Demirtaş, Clickbus Seyahat Hizmetleri A.Ş. (neredennereye.com) Genel Müdürü

Abdullah Köse

Turizm sektöründe müşterilerimiz ile iletişimimizi yoğun olarak telefon ile sağlamaktayız. Bulutfon ile beraber müşteri temsilcilerimizin yaptığı görüşmeleri kayıt altına alabiliyor, ihtiyacımız halinde görüşmeleri raporlayabiliyoruz. Herhangi bir sorumuzda hızlı çözüm destek vermeleri ve müşterilerimizle olan iletişimimizi kolaylıkla yönetebilmemiz açısından sektördeki tüm firmalara tavsiye ederim.

Herhangi bir sorumuzda hızlı çözüm destek vermeleri ve müşterilerimizle olan iletişimimizi kolaylıkla yönetebilmemiz açısından sektördeki tüm firmalara tavsiye ederim.

Abdullah Köse, Turkuaz Global Turizm Ltd. Şti. (biletkesfet.com) Genel Müdürü

Scroll to Top