Müşteri İletişim Sistemi

Müşterilerinizle farklı kanallardan yaptığınız iletişimi tek bir platformda toplayın. Telefon, SMS, faks yüz yüze görüşme hepsini tek bir platformda görün ve rapor alın.


Müşteri İletişim Sisteminin Özellikleri

Rehber (Kişiler & Firmalar)

İletişime geçtiğiniz kişi ve firmalar için ortak bir firma rehberidir. Bu rehberle kişi ve firmalara etiket verebilir, onlari gruplayabilirsiniz.

Kanal Yönetimi

Rehberinizdeki kişilerle iletişime geçtiğiniz telefon, SMS gibi kanallardır. Şuan için telefon, faks desteklenmektedir.

Aktiviteler

Rehberinizdeki bir kişi veya firma ile ilgili gerçekleşen bir aktivitedir. Örneğin kişiyle yapılan bir satış, müşteri temsilcisinin değişmesi, ziyaret gibi düşünülebilir.


Ekran Görüntüleri

M.İ.S. - Pano
Pano
M.İ.S. - Kişiler
Kişiler
M.İ.S. - Kişilerin Filitrelenmesi
Kişilerin Filitrelenmesi
M.İ.S. - Kişi Detayı
Kişi Detayı
M.İ.S - Firmalar
Firmalar
M.İ.S - Firmalar
Firmalar
M.İ.S - Etiketler
Etiketler
M.İ.S. - Ayarlar
Ayarlar


Paket Fiyatları

İki YıllıkYıllık6 Aylık
2 kişilik paket fiyatı3.564 TL / 2 Kişi1.980 TL / 2 Kişi1.188 TL / 2 Kişi
2 kişilik paketin kazancı1.188,00 TL daha kazançlı.396,00 TL daha kazançlı.Yoktur.
Aylık kişi başı birim maliyet74,25 TL82,50 TL99,00 TL

Satın alma öncesi sık sorulan sorular

İptal ve iade imkanı var mıdır?

Evet. İlk 45 gün sorgusuz sualsiz ücret iadesi yapıyoruz ancak 45 günü geçtikten sonra sadece kullanmadığınız dönemin iadesini yapıyoruz. Bireysel aboneler için iade formu, vergi mükellefleri için iade faturası düzenlenmelidir.

İleride personel sayım artarsa nasıl fiyatlandırılıyor?

Yeni personel eklediğiniz zaman yeni personeliniz kayıt olduğu andan itibaren seçtiğiniz paketten ücretlendiriliyor. Örneğin iki yıllık pakettesiniz ve paketinizin bitiş tarihinde 8 ay 15 gün var. Yeni bir personel eklerseniz iki yıllık paketin aylık kullanıcı fiyatı olan 74,24 TL’nin 8,5 ile çarpımıyla hesaplanır. Yani Aylık birim fiyattan paket bitimi süresine kadar olan dönem hesaplanır.

Neden en iki kullanıcılı paket var?

Eğer firmanızda bir kişi çalışıyorsanız zaten Bulutfon Müşteri İletişim Sistemi sizlere uygun bir ürün değildir. Ürünün asıl amacı birden fazla kişiden oluşan satış ve destek ekiplerinin müşteriyle olan iletişimi kayıt altına alıp raporlaması ve diğer ekip üyeleriyle rahat bir şekilde paylaşmasıdır. Bir kişiden oluşan bir ekibin böyle bir ihtiyacı olmayacaktır.