Sanal Santral Fiyatları

Bulutfon olarak basit bir fiyatlandırma politikamız vardır.

Yıllık sanal santral hizmeti

10 kullanıcı (iç hat)
5 adet dış hat (telefon numarası)
3 aylık ses kaydı
Merkezi rehber

Limit artırımı & ek paketler

Ek bir kullanıcı – ₺490
Ek bir dış hat – ₺490
Bir yıllık ses kaydı – ₺2190
İki yıllık ses kaydı – ₺4.390
Çağrılara etiket ve not – ₺1.490
Rehbere etiket ve not – ₺1.490
API & Webkancaları – ₺2.990

Aylık kullanıcı başı ₺33,20 maliyetle

Yıllık tüm vergiler dahil ₺6.990′dır.

Hangi paketin size uygun olduğuna emin olmadınız mı? Sorularınız mı var?

Satın alma öncesi sık sorulan sorular

İptal ve iade koşulları nelerdir?

Bulutfon santralinizi, herhangi bir koşul olmaksızın, 45 gün içinde iptal edebilirsiniz. Numaranızı, istediğiniz zaman, koşulsuz olarak başka bir operatöre taşıyabilirsiniz. Kullanmadığınız ileri dönemki ödemelerinizi, kullanılan süre düşülerek, bireysel aboneler için iade formu, kurumsal aboneler için iade faturası ile iade alabilirsiniz.

Herhangi bir taahhüt veya cayma bedeli var mı?

Bulutfon’da herhangi bir taahhüt veya cayma bedeli yoktur. İstediğiniz zaman kolayca iptal edebilirsiniz. Bulutfon sadece sizlere hediye ettiği bir cihaz veya hediye ettiği aylık santral paketi varsa bunları son bir faturayla sizlere yansıtır. Eğer bir kampanyadan faydalanmadıysanız bir cayma bedeli ödemezsiniz.

Bireysel olarak abone olabilir miyim?

Bulutfon’nun bireysel abonelere hizmeti yoktur.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Bulutfon Santrali ön ödemeli bir servistir. Kredi kartı, banka kartı, havale ve EFT ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Gerçekleştirmiş olduğunuz ödemenin faturası, ayın son günü E-Fatura olarak sizlere iletilir. İsterseniz kredi veya banka kartınızı sisteme tanımlayarak otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Mevcut numaramı Bulutfon santralde kullanabilir miyim?

Sabit hat numaralarınızı Bulutfon’a taşıyarak kullanabilirsiniz. Üstelik aylık sabit ücret masrafından da kurtulursunuz. Bulutfon’da numara ücretleri tüm vergiler dahil yıllık 79,00 TL’dir.

Nasıl kullanırım?

Bulutfon herhangi bir fiziksel cihaza ihtiyaç duymadan Bulut teknolojisi ile çalışan bir servistir. Bulutfon santralinizi akıllı telefonlar için Bulutfon uygulaması ile, IP telefonlar ve bilgisayarınız ile konumdan bağımsız olarak kolayca kullanabilirsiniz.

Aboneliğimi nasıl aktif edebilirim?

Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra, Bulutfon Online İşlem Merkezinde Evraklar (yeni sekmede açılır)”>Abonelik > Evraklar sayfasına, sizden istenen belgeleri yükleyerek ve Abonelik Sözleşmesi, Numara Tahsis Formu , Numara Taşıma Formu gibi belgeleri adresinize gelen kurye ile dijital olarak imzalayıp aboneliğinizi aktif edebilirsiniz.

Scroll to Top