Ajanslar İçin Sanal Santral Hizmeti

Reklam ajansları ve dijital ajansların iletişim problemlerini çözmek için sanal santral hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet firmanıza neler mi sağlar?

Tüm iletişimi tek kanaldan yönetebilir, dilediğinizde bu görüşmelerin raporlarına kolayca ulaşabilirsiniz.
İnternet kesintisi yaşasanız dahi, çağrıları cep telefonunuza yönlendirmek bu problemi hızlıca çözmenizi sağlayacaktır.


Daha fazlası hakkında bir uzmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sanal santral - Görüşme raporları 1
Sanal santral – Görüşme raporları

Reklam Ajansları Neden Bulutfon Tercih Etmeli?

Ajanslar İçin Sanal Santral Hizmeti 1
Bulutfon, iş süreçlerinize hızlı çözümler üretmenizde yardımcı olur. Kolay kullanımı olan bu panele hem siz hem de çalışanlarınız hızlıca adapte olur.
Uzaktan çalışan bir firmaysanız, kurulum maliyeti olmayan sanal santral tüm çalışanlarınızın birbiriyle iletişimini ve firmanızın müşterilerle olan iletişimini kolaylaştıracaktır.
Cevaplanmayan çağrıları ve mesai dışında arayanlar listesini e-posta ile alabilme özelliği ile iletişim kurmadığınız hiçbir müşteriniz kalmadığı gibi potansiyel müşterilerinize de ulaşabilirsiniz.
Bulutfon Mobil uygulaması ile her yerde ulaşılabilir olursunuz. Ofis dışındayken de santraldeki aramaları cevaplayabilirsiniz. Bu ise müşterilerinize kesintisiz dönüş yapmanızı sağlar.
Tüm iş süreçlerinizin takibini yapmanız ,zamanı verimli kullanmanızı sağlar. Ayrıca müşteri iletişimleri ile alakalı hata oranınız bu sayede düşecektir.

Scroll to Top