Eğitim Kurumları İçin Sanal Santral

Okul, kurs, dershane, anaokulu, kreş, etüt merkezi gibi eğitim kurumları için sanal santral hizmeti sunuyoruz. Sanal santral sistemi neler mi sağlar?

Hem kurum içi iletişiminiz hem de öğrencilerinizle olan iletişimler tek bir kanaldan gerçekleşeceğinden işleriniz oldukça kolaylaşır.
Cevaplanmayan çağrıları ve mesai dışındayken kurumunuzu arayanların listesini e-posta ile alarak tüm çağrılara eksiksiz dönüş yapabilirsiniz.


Daha fazlası hakkında bir uzmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sanal santral - Görüşme raporları 1
Sanal santral – Görüşme raporları

Eğitim Kurumları Neden Bulutfon Tercih Etmeli?

eğitim kurumları

Okul, kurs, dershane, anaokulu, kreş, etüt merkezi gibi her yaştan kesime eğitim veren firmalar, hem kurum içi hem de öğrencileri ile olan iletişimlerini, kolay kurulan bu sistem ile rahatça yönetebilirler.
Kolay paneli ile Bulutfon’a, hem kurum çalışanlar hem de yöneticileri hızlıca adapte olur. Bu sayede kurum yöneticileri, çalışan performansı yönetimini, çalışanlar ise iş takiplerini panelleri üzerinden yapabilirler.
Bulutfon panelinizde tutulan işletme raporlarınız firmanızın iletişim konusunda performansını da ölçmenize yardımcı olur.
Bulutfon Mobil uygulaması ile her yerde ulaşılabilir olursunuz. Kurumunuzun dışındayken de santraldeki aramaları cevaplayabilirsiniz. Bu ise eğitim hizmeti verdiğiniz kişi ve kişilere kesintisiz dönüş yapmanızı sağlar.
Tüm iş süreçlerinizin takibini yapmanız, zamanı verimli kullanmanızı sağlar. Ayrıca iletişim ve haberleşme ile ilgili hata oranınız bu sayede düşecektir.
eğitim kurumları
Scroll to Top