Mühendislik Firmaları İçin Sanal Santral

Firmalara mühendislik, proje yönetimi danışmanlığı veren işletmelere sanal santral hizmeti sunuyoruz. Bu sistem firmanıza neler mi sağlar?

Kurulum maliyeti olmayan ofis telefon sistemi, müşterilerle olan ve firmanız içerisindeki iletişim akışını tek panelden yönetmenizi sağlar.
İşletme raporlarını edinebileceğiniz bu santrali ofis dışındayken veya internet problemi yaşadığınızda mobil telefonunuza yönlendirebilirsiniz.


Daha fazlası hakkında bir uzmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sanal santral - Görüşme raporları 1
Sanal santral – Görüşme raporları

Mühendislik Firmaları Neden Bulutfon Tercih Etmeli?

Mühendislik Firmaları İçin Sanal Santral 1

Bulutfon panelinizde tutulan işletme raporlarınız firmanızın iletişim konusunda performansını da ölçmenize yardımcı olur.
Kolay paneli ile Bulutfon’a, hem firma çalışanları hem de yöneticileri hızlıca adapte olur. Bu sayede kurum yöneticileri, çalışan performansı yönetimini, çalışanlar ise iş takiplerini panelleri üzerinden yapabilirler.
Bulutfon Mobil uygulaması ile her yerde ulaşılabilir olursunuz. Firma dışındayken de santraldeki aramaları cevaplayabilirsiniz. Bu özellik hem aktif müşterileriniz hem de potansiyel müşterilerinize kesintisiz dönüş yapmanızı sağlar.
Tüm iş süreçlerinizin takibini yapmanız, zamanı verimli kullanmanızı sağlar. Ayrıca iletişim ve haberleşme ile ilgili hata oranınız bu sayede düşecektir.

Scroll to Top