Sipariş Sektöründeki Firmalara Santral Sistemi

Paket servis ve sipariş sektörüne yönelik telefon, sanal santral hizmetleri sunuyoruz. Yoğun telefon görüşmesi yapan, telefonla sipariş alan firmalarda sanal santral hizmeti iletişim yoğunluğunu tek bir kanal üzerinde toplayarak takibini kolaylaştıracak ve iş yükünü azaltacaktır. Ayrıca bu hizmet ile;

Müşterilerinizle yaptığınız görüşmelerinizi kayıt altına alabilir, görüşme raporlarını görüntüleyebilir,
Bulutfon Mobil Uygulaması sayesinde mekandan bağımsız olarak ofis numaranız üzerinden her yerde görüşme yapabilir,
Cevaplanmayan çağrıları ve mesai dışında sizi arayanlar listesini e-posta ile alabilirsiniz!


Daha fazlası hakkında bir uzmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sanal santral - Görüşme raporları 1
Sanal santral – Görüşme raporları

Sipariş Sektöründeki Abonelerimiz Hakkımızda Ne Dedi?

Melis Pastanesi

Müşterilerimizle olan iletişimimizde Bulutfon’un cevaplayamadığımız çağrıları mail yoluyla bildiriyor.Böylelikle sipariş kaçırmadan bize ulaşmak isteyen tüm müşterilerimize kolaylıkla dönüş yapabiliyoruz.

Bulutfon’u sağladığı kolaylıklardan dolayı teşekkür eder, sektördeki herkese tavsiye ederiz.

Hasan Çoban, Melis Pastanesi

İncir Waffle Gıda Organizasyon Danışmanlık San.tic Ltd Şti - sipariş sektörü


Bulutfon, müşterilerimize ulaşabilmemiz için her yönü ile çok iyi bir çözüm ortağı.İşletmelere kolaylıkla entegrasyonu sağlanan ve pratik çözümler sunan bir yaklaşımı var. Biz ve bizim gibi gelişmekte olan siparş sektörü işletmeleri için de çok faydalı.

İncir Waffle Ailesi olarak uzun zamandır birlikte çalıştığımız Bulutfon’u şiddetle tavsiye ederiz.

M.Batuhan Çankaya, İncir Waffle Gıda Organizasyon Danışmanlık San.Tic Ltd Şti.

Sipariş sektöründeki paket servis yapan firmalar neden Bulutfon’u tercih etmeli?

Sanal santral sistemiyle size ulaşmak isteyen müşterilerinize aktif bir dönüş sağlayabilirsiniz. Ayrıca cevaplanamayan çağrıları da e-posta ile alabilmeniz sayesinde ,müşterilerinize eksiksiz bir iletişim kurabilirsiniz. Bu özellik mesai saatleri dışında da arayan müşterileriniz hakkında bilgi edinmenizi sağlar
Müşterilerinizin öğrenmek istedikleri siparişlerinin nerede olduğu ve ne zaman teslim edileceği ile ilgili desteklerinizi kurumsal numaranız ve güçlü iletişim kanallarınız sayesinde taleplerini anlık yanıtlayabilirsiniz.
Bulutfon mobil uygulaması ile yalnızca işyerinizden değil, bulunduğunuz her yerden çağrı cevaplayabilirsiniz. İnternet kesintisi yaşadığınız durumlarda ise çağrıları cep telefonunuza yönlendirerek aktif iletişiminizi sürdürebilirsiniz.
Görüşmeleriniz kayıt altına alınmasıyla siparişlerinize ait görüşme raporlarını oluşturarak hizmet kalitenizi hem de dolayısıyla müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.
Scroll to Top