Telefon hattı

0850’li veya il alan kodlu telefon hatlarınızı Bulutfon’dan alabilir veya Bulutfon’a taşıyabilirsiniz. Bulutfon’daki tüm hatlarımızda VoIP teknolojisi kullanmaktadır.

Telefon Hattı

Telefon Hattı Hizmetlerimiz

0850’li Numara Tahsisi

Bulutfon’dan konumdan bağımsız 0850li numara tahsis ederek şirketinizin kurumsal kimliğini güçlendirebilirsiniz. Üstelik herhangi bir taahhüt ücreti ödemezsiniz.

İl Alan Kodu ile Numaralar (212, 216 vb.)

Bulutfon’dan aşağıda belirtilen illerin alan kodu ile numara tahsis edebilirsiniz. Herhangi bir taahhüt ücreti ödemezsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli, Bursa, Muğla, Antalya, Diyarbakır, Kocaeli, Gaziantep, Adana, Eskişehir, Kayseri Aydın, Konya, Manisa, Samsun, Mersin, Sinop.

Numara Taşıma

Bulutfon’a başka bir operatördeki sabit hat numaranızı taşıyabilirsiniz. Numaranızı Bulutfon’a taşıyarak sabit ücret masrafını %90 a kadar düşürebilirsiniz.

VoIP Nedir?

VoIP, İngilizce olarak Voice Over Internet Protocol ifadesinin kısaltmasıdır. İnternet altyapısı üzerinden sesli görüşme sağlayan bir sistemdir.

VoIP Hatların Avantajları Nelerdir?

Görüşme maliyetlerini düşürür. Fiziksel hat, kablolama ve bakım gibi masrafları yoktur.
Analog telefon hatlarında olduğu gibi bir kanal sınırlaması yoktur. Tek numara ile aynı anda birden fazla arama yapılabilirken aynı zamanda çağrı alınabilir.
Konumdan bağımsız olarak kullanılabilirler.
Akıllı telefon, bilgisayar gibi cihazlardan ekstra maliyet oluşturmadan kullanılabilirler.
Scroll to Top