Telefon hattı

0850’li veya il alan kodlu telefon hatlarınızı Bulutfon’dan alabilir veya Bulutfon’a taşıyabilirsiniz. Bulutfon’da kullanılan tüm hatlarımız VoIP teknolojisi kullanmaktadır.

Telefon Hattı
Telefon Hattı

Telefon hattı hizmetlerimiz

0850’li Numara Tahsisi

Bulutfon’dan konumdan bağımsız 0850li numara tahsis ederek şirketinizin kurumsal kimliğini güçlendirebilirsiniz. Üstelik herhangi bir taahhüt ücreti ödemezsiniz.
Detaylı Bilgi ==>

İl Alan Kodu İle Numaralar (212, 216, vs)

Bulutfon’dan aşağıda belirtilen illerin alan kodu ile numara tahsis edebilirsiniz. Herhangi bir taahhüt ücreti ödemezsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli, Bursa, Muğla, Antalya, Diyarbakır, Kocaeli, Gaziantep, Adana, Eskişehir, Kayseri Aydın, Konya, Manisa, Samsun, Mersin, Sinop.
Detaylı Bilgi ==>

Numara Taşıma

Bulutfon’a başka bir operatördeki sabit hat numaranızı taşıyabilirsiniz. Numaranızı Bulutfon’a taşıyarak sabit ücret masrafını %90 a kadar düşürebilirsiniz.
Detaylı Bilgi ==>

VoIP nedir?

VoIP, ingilizce olarak “Voice Over Internet Protocol” ifadesinin kısaltmasıdır. İnternet altyapısı üzerinden sesli görüşme sağlayan bir sistemdir.

VoIP Hatların Avantajları Nelerdir?

  • Görüşme maliyetlerini düşürür. Fiziksel hat, kablolama  ve bakım gibi masrafları yoktur.
  • Sanal Santral sistemleri ile ayrıca bir fiziksel cihaz maliyeti çıkarmadan kullanılabilir.
  • Analog telefon hatlarında olduğu gibi bir kanal sınırlaması yoktur. Aynı numara üzerinden aynı anda birden fazla gelen ve giden arama yapılabilir.
  • Konumdan bağımsız olarak kullanılabilirler.
  • Akıllı telefon, bilgisayar gibi cihazlardan ekstra maliyet çıkarmadan kullanılabilirler.
Scroll to Top