Sanal Santral

Sanal santral sistemimiz internet üzerinden çalışır. Bu yüzden kurulum gerektirmez ve basit panelimiz üzerinden işletmenizin ihtiyacı olan bütün raporları alabilirsiniz.

Sanal Santral 1

Sanal santral özellikleri

Karşılama anonsları

Karşılama anonsları ile sizi arayanlara, şirket kimliğinizi anlatan bir anons dinleterek, ilgili kişi veya departmanlara, bir tuşlama ile bağlanmasını sağlayabilir, farklı numaralar veya durumlar için farklı senaryolar hazırlayarak, gelen çağrı trafiğini kolayca yönetebilir ve ilgili departmanlara iletilmesi ile iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

Bekleme müzikleri

Sizi arayan müşterileriniz hatta beklerken, sanal santralinizde hazır yüklü olan müziklerden birini dinletebilir ya da kendi seçtiğiniz bir müziği veya hazırlamış  olduğunuz bir reklam anonsunu dinletebilirsiniz.

Dış hatlar

Bulutfon’ da kullandığınız santral paketine göre, birden fazla sayıda numarayı aynı sanal santralde kullanabilir, her bir numara için farklı senaryo oluşturabilirsiniz.

Mesai saatleri

Haftanın her günü için ayrı ayrı mesai saatleri ve öğle aralarını belirleyerek, sizi arayanlara mesai saatleriniz dışında farklı bir anons dinletebilirsiniz.

Dahililer

Her kullanıcı için bir iç hat ( Dahili ) numarası tanımlayabilir, gelen ve giden çağrıları dahili bazında yönetebilirsiniz. Çevrimiçi dahililer arasında, konumdan bağımsız olarak ücretsiz konuşabilirsiniz.

Çağrı grupları

Bir den fazla dahiliyi departman bazında çağrı grubu olarak tanımlayabilir, dahililerin aynı anda veya planlanan zamanlarda çalmasını sağlayabilirsiniz.

Ses kayıt sistemi

Sanal santralinize gelen ve giden çağrıları kayıt altına alabilirsiniz. Daha sonra bu çağrıları kullanıcı panelimizden dinleyebilir veya bilgisayarınız indirebilirsiniz. Üstelik ses kayıtları için herhangi bir saklama süresi veya depolama sınırı bulunmamaktadır.

Arama yönlendirme

Gelen çağrıları, ister ulaşılamadığında, isterseniz sürekli olarak harici bir numaraya veya santralinizdeki bir başka dahiliye yönlendirebilirsiniz.

Sanal Santral komutları

Dahiliniz üzerinden yaptığınız görüşmelerde belli tuşlamalar ile sanal santralinizde bulunan başka dahiliye çağrı aktarma, gelen bir çağrıyı kendinize çekme, geri arama , tekrar arama, sesli mesaj dinleme gibi komutlar gönderebilirsiniz.

Sanal santral rapor özellikleri

Görüşme raporları

Numaralarınıza gelen ve giden tüm çağrıları, sizi arayıp cevaplanmayan çağrıları kullanıcı panelimizden raporlayabilirsiniz. ,

Dahili raporları

Dahililerin gün, hafta ve ay bazında yaptığı tüm çağrı sayısını ve konuşma süresini raporlayabilirsiniz.

Sanal Santral & Fiziksel Santral Kıyaslaması

Aşağıdaki tabloda sanal santral ile fiziksel bir santralin kıyaslamasını yaptık. Firmanıza telefon santrali alırken hangisini tercih etmenize karar vermenizi kolaylaştıracağını düşünüyoruz.

ÖzelliklerFiziksel SantralSanal Santral
Fiziksel cihaz gereksinimiVarYok
Kullanım alan sınırıVarYok
Kullanıcı sınırıVarYok
Sabit mekan gereksinimiVarYok
Bakım masrafıVarYok
Arıza riskiVarYok
Aynı anda yapılabilen görüşme sayısıHat sayısı kadarSınırsız
Yatırım maliyetiYüksekDüşük
Ofiste kapladığı alanVarYok
Güç kesintisi riskiYüksekDüşük
Meşgul sesiVarYok
Kullanım zorluğuZorKolay
Görüşme maliyetiYüksekDüşük
Kurulum maliyetiYüksekDüşük
Teknik destekYavaşHızlı
Sanal Santral & Fiziksel Santral Kıyaslaması

Sanal santral ile ilgili sık sorulan sorular

İptal ve iade koşulları nelerdir?

Satın almadan sonra ilk ay içinde sanal santralinizi, herhangi bir koşul olmaksızın, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Numaranızı, istediğiniz zaman, koşulsuz olarak başka bir operatöre taşıyabilirsiniz. Kullanmadığınız ileri dönemki ödemelerinizi, kullanılan süre düşülerek, ödeme makbuzu veya iade faturası ile iade alabilirsiniz.

Sanal santrali nasıl kullanırım?

Bulutfon Sanal Santral servisi, herhangi bir fiziksel cihaza ihtiyaç duymadan Bulut teknolojisi ile çalışan bir servistir. Bulutfon santralinizi akıllı telefonlar için Bulutfon uygulaması ile, IP telefonlar ve bilgisayarınız ile konumdan bağımsız olarak kolayca kullanabilirsiniz.

Paketim haricinde ekstra dış hat veya iç hat (dahili & kullanıcı) alabilir miyim?

Evet. Opsiyonel olarak 10 kullanıcının üstüne ekleyeceğiniz her bir kullanıcı (dahili – iç hat) yıllık tüm vergiler dahil ₺290 dir. Aynı şekilde santralinizin dış hat kapasitesini (yani fazladan telefon numarasını) artırabilirsiniz.

Scroll to Top