Avukatlık Ofisleri Neden Bulutfon Santral Kullanmalıdır?

Avukatlık Ofisleri neden Bulutfon Santral kullanmalıdır sorusuna bu yazımız ile cevap vermeye çalışacağız.

Ürün ve hizmet alımlarında tüketiciler ihtiyaçlar ile eş değer olarak güven duygusu ile hareket ederler. Bu güven duygusu satın almanın ilk aşamasında oluşturulamaz ise müşteriler diğer seçeneklere yönelirler. Güven konusunda kişiler avukatlarına daima güvenmek ve her ihtiyaçlarında cevap alabilmek isterler.

Peki bu güven duygusu nasıl oluşturulur? 

Tabii ki her daim iletişime açık olmak ve her koşulda ulaşılabilir olmak müvekkillerinizin size olan itimadını artıracaktır. 

Kişi avukatını aradığında her zaman ona ulaşabilmek ister. Bunu sağlayabilmek için ikinci cep telefonlarına ya da özel cep numaranızı paylaşmaya gerek yok.

Avukatlık Ofisleri neden Bulutfon Santral kullanmalıdır ?

Bulutfon sanal santral hizmeti avukatlar için düşük maliyetli, cihaz yatırımı gerektirmeyen harika bir iletişim çözümüdür.

Bulutfon Mobil Uygulaması; IOS ve Android Akıllı cihazlarda kullanılabilir. Bulutfon Uygulaması sayesinde mekandan bağımsız olarak ofis numaranız üzerinden her yerde görüşme yapabilirsiniz. Adliyede, yolda ya da ofiste olmanızın artık bir önemi olmadan ofisinizi arayan müvekkilleriniz ile görüşme yapabilirsiniz.Tek ihtiyacınız Bulutfon mobil uygulaması ve internet paketidir.

Özellikle Hukuk büroları gibi yoğun telefon görüşmesi yapan firmalarda sanal santral hizmeti iletişim yoğunluğunu tek bir kanal üzerinde toplayarak takibini kolaylaştıracak ve iş yükünü azaltacaktır. 

Bulutfon Sanal Santrali hizmeti avukatların gün içerisinde yaşadıkları yoğun ve stresli çalışma hayatlarında iletişim kanallarının kesintisiz ve düşük maliyeti sayesinde ikamesi olmayan bir üründür.

Bulutfon Faks özelliği sayesinde faks cihazına ihtiyaç duymadan faks gönderimi yapabileceksiniz. Size gönderilen fakslar ise mail adresinize gelecektir. Bu sayede kağıt tüketimini azaltarak bütçenize ve doğamıza katkıda bulunursunuz.

Ofiste sekreteriniz bilgisayar üzerinden ya da IP Telefon üzerinden görüşme yaparken görüşmeyi size aktarmak için tek yapması gereken çağrıyı size yönlendirmesidir. Siz adliye iken ofis numaranızdan anında görüşme yapabilirsiniz. Bu sayede özel cep numaranızı paylaşmadan müvekkilleriniz ve sizin aranızda güvenilir bir iletişim hattı kullanıyor olacaksınız.

Bulutfon santralde istediğiniz takdirde tüm görüşmeler kayıt altına alınabilir. 

Görüşme raporlarını, gelen, giden aramaları rahatlıkla santral üzerinden takip edebilirsiniz.

Meşgul olduğunuzda ya da siz duruşmada iken  gelen çağrılar diğer dahililere yönlendirerek sekreteriniz ya da diğer avukatlar tarafından cevaplanabilir. Böylece müvekkiliniz cevapsız kalmayacaktır.

Mesai saatleri dışında gelen veya cevaplanmayan çağrılar gerçek zamanlı olarak size mail olarak bildirilir. Bu mail sayesinde ne zaman, hangi numaradan arandığınızı net olarak öğrenir ve geri dönüş sağlayabilirsiniz. 

Bulutfon Sanal Santral hizmetinin en önemli avantajlarından biri de sizi sabit hat giderlerinden kurtarmasıdır. Kablolu sabit hatlar da aynı anda tek bir arama yapabilir oysa siz Bulutfon da santraliniz de tek numaradan aynı anda istediğiniz kadar dahiliden arama yapabilirsiniz. Bu ihtiyaçtan ötürü bir çok firma 3-4 sabit hat alarak ve telefon cihazları satın alarak yüzlerce türk lirası değerinde harcama yaparlar. Bu eski tip kullanımlarda sabit giderler çok maliyetlidir ve efektif bir kullanıma sahip değildir. 

Tek bir bulutfon numarası ve sanal santral paketi tüm ihtiyacınızı karşılar.Atıl durumda ki sabit hatlarınızın maliyetlerinden kurtulun ve Bulutfon Mobil uygulaması sayesinde mekandan ve eski tip cihazlardan bağımsız iletişimin kolaylığını keşfedin.

İnternet bağlantısı ile çalışan Bulutfon sanal santral hizmeti yerel elektrik kesintilerinden etkilenmez. Kesinti durumunda mobil uygulamamız sayesinde hala çağrı alabilirsiniz. Tek ihtiyacınız internet paketidir. İnternet erişiminizin olmadığı durumlarda santrale gelen çağrıları cep numaranıza yönlendirebilirsiniz. Böylece cep numaranızı arayan kişi görmez ve iletişim kanalınız görüşmeye açık kalır.

Firma içi iletişim tamamen ücretsiz ve kesintisizdir.

Kurulum gerektirmemesi sayesinde çok hızlı bir şekilde tüm iletişim hattınızı Bulutfon sanal santrale taşıyabilirsiniz. Dakikalar için gerekli tüm ayarlar hazırlanır. Santralinizi kolay arayüzü sayesinde kolayca yönetebilirsiniz.

Karşılama menüsü, müşteriyi karşılayacak anonsların hazırlanması, dahili kurulumları, IP telefon kurulumu, mobil uygulama vb. işlemlerde her zaman eşsiz teknik destek ekibimiz ve müşteri destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir.

İhtiyacınıza göre aylık veya yıllık ödeme planları seçebilirsiniz. Ön ödemeli ve taahhütsüz bir hizmet olması sayesinde sizi maliyeti ile yoracak sürprizlerden korur.

CRM veya kullanmakta olduğunuz yazılımlara API’ler sayesinde kolayca entegre edilebilir.

http://api.bulutfon.com/docs adresinden geliştirici dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

Taşınma ya da ihtiyacın artması durumlarında maliyeti arttırmadan kolayca büyütme imkanına sahip esnek yapıdadır.

Avukatlara ve Hukuk ofislerine özel sanal santral hizmetimizin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

https://www.bulutfon.com/sanal-santral-fiyatlari/ adresinden hemen kayıt olabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top