Dijital Faks

Dijital faks hizmetimizle faks cihazına ihtiyaç duymadan web panelimiz veya e-postanız üzerinden faks gönderip alabilirsiniz. Dijital faks servisimizle kağıt, toner maliyetlerinizi azaltın.

E-posta ile faks gönderme
Dijital Faks – E-posta ile faks gönderme

Dijital Faks Özellikler

Temel faks

Bulutfon faks servisi, bizden alacağınız yeni bir numara veya bize taşıyacağınız mevcut bir numarayla kullanılabilir. Faks servisimiz T38 standartını desteklemektedir.

E-posta ile dijital faks

E-postanızdan PDF, JPEG veya TIFF formatında dosyalarınızı belirlediğiniz numaralara faks gönderebilirsiniz. Firmanızdan birden fazla çalışanınızın e-postasını faks göndermek için tanımlayabilirsiniz.


Panel üzerinden dijital faks

Bulutfon Online İşlem Merkezinden PDF, JPEG veya TIFF formatında dosyalarınızı yükleyerek faks gönderebilirsiniz. Faks Gönderimi için yapılan görüşmeler konuşma tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Digital faks ekran görüntüleri

Dijital Faks 1
Kullanıcı panelinden Faks gönderme
Dijital Faks 2
E-posta faks gönderme yetkilendirmesi
Dijital Faks 3
Gönderilen faks raporu
Dijital Faks 4
E-posta ile faks gönderme
Dijital Faks 5
Gelen Faks

Digital Faks ile ilgili sık sorulan sorular

Faks nedir?

Basılı belge veya resimlerin taratılarak veri biçiminde telefon hattı üzerinden elektirik sinyalleri ile gönderilmesini sağlayan bir teknolojidir.

Digital faks nedir?

Herhangi bir Cihaza ihtiyaç duymadan, Bulut teknolojisi üzerinden, belli bir formattaki verinin Analog sinyallere çevrilerek uyumlu cihazlara gönderilmesidir.

Faks nasıl gönderilir?

Bulutfon Online İşlem Merkzinden veya faks e-posta adresine e-posta göndererek jpeg, tiff, PDF formatında dosyalar gönderebilirsiniz

Faks ücreti ne kadardır?

Faks Servisi yıllık 349 TL olarak ücretlendirilmektedir. Faks gönderimlerinde yapılan aramalar konuşma tarifesi üzerinden gönderilen dosyanın büyüklüğüne göre saniye cinsinden ücretlendirilmektedir.

E-posta ile faks gönderme hizmeti nasıl ücretlendirilir?

Bulutfon sunucularında belirli bir e-posta adresine .jpeg, .pdf, .tiff formatında dosya ekleyip, e-posta göndererek faks gönderilmesidir. Konu hakkında Bilgi bankası makalemizi inceleyebilirsiniz

Scroll to Top