Dijital Faks

Dijital faks hizmetimizle faks cihazına ihtiyaç duymadan web panelimiz veya e-postanız üzerinden faks gönderip alabilirsiniz. Dijital faks servisimizle kağıt, toner maliyetlerinizi azaltın.

E-posta ile faks gönderme
Dijital Faks – E-posta ile faks gönderme

Dijital Faks Özellikler


Digital faks ekran görüntüleri

Kullanıcı panelinden Faks gönderme
E-posta faks gönderme yetkilendirmesi
Gönderilen faks raporu
E-posta ile faks gönderme
Gelen Faks

Digital Faks ile ilgili sık sorulan sorular

Faks nedir?

Basılı belge veya resimlerin taratılarak veri biçiminde telefon hattı üzerinden elektirik sinyalleri ile gönderilmesini sağlayan bir teknolojidir.

Digital faks nedir?

Herhangi bir Cihaza ihtiyaç duymadan, Bulut teknolojisi üzerinden, belli bir formattaki verinin Analog sinyallere çevrilerek uyumlu cihazlara gönderilmesidir.

Faks nasıl gönderilir?

Bulutfon Online İşlem Merkzinden veya faks e-posta adresine e-posta göndererek jpeg, tiff, PDF formatında dosyalar gönderebilirsiniz

Faks ücreti ne kadardır?

Faks Servisi yıllık 29 TL olarak ücretlendirilmektedir. Faks gönderimlerinde yapılan aramalar konuşma tarifesi üzerinden gönderilen dosyanın büyüklüğüne göre saniye cinsinden ücretlendirilmektedir.

E-posta ile faks gönderme hizmeti nasıl ücretlendirilir?

Bulutfon sunucularında belirli bir e-posta adresine jpeg, pdf, tiff formatında dosya ekleyip, e-posta göndererek faks gönderilmesidir. Konu hakkında Bilgi bankası makalemizi inceleyebilirsiniz