Sigorta Firmaları İçin Sanal Santral

Sigorta firmalarının iletişim problemlerini çözmek adına sanal santral hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet işletmenize neler mi sağlar?

İletişimi tek kanaldan yöneterek zaman kazanırsınız. Hem müşteri hem de çalışan çağrılarınızın kaydına panelinizden istediğiniz anda ulaşabilirsiniz.
Bulutfon panelinizde tutulan işletme raporlarınız firmanızın performansını da ölçmenize yardımcı olur.


Daha fazlası hakkında bir uzmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sanal santral - Görüşme raporları 1
Sanal santral – Görüşme raporları

Sigorta Firmaları Neden Bulutfon Tercih Etmeli?

sigorta firmaları
Kolay paneli ile Bulutfon’a, hem çalışanlar hem de yöneticileri hızlıca adapte olur. Bu sayede yöneticiler, çalışan performansı yönetimini, çalışanlar ise iş takiplerini panelleri üzerinden yapabilirler.
Cevaplanmayan çağrıları ve mesai dışında arayanlar listesini e-posta ile alabilme özelliği ile iletişim kurmadığınız hiçbir müşteriniz kalmadığı gibi, potansiyel müşterilerinize de ulaşabilirsiniz.
Bulutfon Mobil uygulaması ile her yerde ulaşılabilir olursunuz. Ofis dışındayken de santraldeki aramaları cevaplayabilirsiniz. Bu ise müşterilerinize kesintisiz dönüş yapmanızı sağlar.
Tüm iş süreçlerinizin takibini yapmanız, zamanı verimli kullanmanızı sağlar. Ayrıca müşteri iletişimleri ile ilgili hata oranınız bu sayede düşecektir.
Scroll to Top